Wilderness Stories på Fotomässan 2016

2016-10-20

:

Jag är väldigt glad att meddela att Wilderness Stories kommer vara en del av Fotomässan i år! Fredagen den 11 november kommer jag finnas på plats och prata om mitt äventyr längs Pacific Crest Trail och vikten av att följa sina drömmar och det man tror på.

Fotomässan på Stockholmsmässan i Älvsjö, Scen 2, fre 11/11, kl 16.15 är det som gäller! Välkomna förbi!

 

 

 

 

Vill du tipsa en vän? Dela gärna via: 

Vill du veta mer?

Kolla gärna in våra resor, event & kurser

Om Wilderness Stories

Wilderness Stories är en sida skapad av mig, Linda Åkerberg. Med ena foten i friluftslivet och den andra i det holistiska och med en bakgrund som professionell äventyrare, har jag sedan 2016 inspirerat, utbildat och väglett både privatpersoner och företag till att växa med naturen som utgångspunkt.

Sidan är för dig som vill fördjupa dina kunskaper om naturen. Jag anordnar också  exklusiva retreats, vandringsresor, event och kurser – för såväl privatpersoner som företag.

Utvalda inlägg

Juligt te med glöggkryddor

Söker du efter ett nyttigare alternativ på glögg utan socker, eller vill du göra en riktigt julig dryck att värma dig med ute på vandringen? Här kommer ett tips på ett juligt te på kryddor.

Läs mer »